Specialista/ka logistiky Brandýs nad Labem

Aktualizováno:

12. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Brandýs nad Labem

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

1945

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Praha-východ

Firma:

HR Direct s.r.o.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* znalost anglického jazyka min. úroveň B1
* zkušenosti s prací v systému SAP akoordinací logistických
procesů (v případě čerstvého absolventa není podmínkou)
* MS Excel - pokročilá znalost (filtry, formátování, řazení,
základní funkce - součty, atp.)
* MS Word, Powerpoint - uživatelská znalost
* schopnost efektivně řešit problémy, orientovat se větším
množství dat, pečlivost
* ochotu být součástí týmu a učit se novým věcem.

Náplň práce

Hledáme specialistu/ku logistiky pro nadnárodní automotive společnost působící v lokalitě Brandýs nad Labem.
Tato pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy, kteří se chtějí rozvíjet v oblasti logistiky a zákaznického servisu.

Jako specialista/ka logistiky budete zodpovědní za řízení a optimalizaci svěřených logistických procesů.

Vaše hlavní úkoly budou zahrnovat:

* plánování a sledování dodávek
* evidovat a vyhodnocovat včasnost dodávek
* řešit krizové dodávky
* spravovat a vyhodnocovat data v systému
* zadávat kontrakty do SAP na základě cenových
dohod/objednávek od zákazníků
* komunikovat a spolupracovat s ostatními odd.
* provádět reporting a analýzy (sběr dat o spokojenosti
zákazníků) apod.

Nabízíme

* velmi dobře nastavený systém adaptace, díky kterému se o
vás v prvních měsících bude starat mentor, který Vám
pomůže se zaškolením na pozici.
* pružnou pracovní dobu 37,5 hod./týden s pevným jádrem
9:00 – 14:30 hod.
* zajímavé finanční ohodnocení + roční bonusy.
* 5 týdnů dovolené.
* příspěvek na penzijní připojištění.
* jednorázové odměny za doporučení nových zaměstnanců ve
výši až 30.000,- Kč
* dotované závodní stravování, výhodnější mobilní tarif pro vás
i rodinné příslušníky, firemní akce pro zaměstnance.

Kontaktní osoba:
Marcela Bočková
Tel: 777511747